Moderna taklampor i kristall för hemmet
Moderna taklampor i kristall för hemmet -Denna fantastiska taklampa med 6 ljus använder bara material och utförande av bästa kvalitet, vilket säkerställer ett vackert arvegods. Med en strålande kromfinish och finskurna förstklassiga gyllene teakfärgade kristaller, med UL, FCC, CE och Rohs certifierade med 2 års garanti.

Denna fantastiska taklampa med 6 ljus använder bara material och utförande av bästa kvalitet, vilket säkerställer ett vackert arvegods. Denna eleganta taklampa har en strålande kromfinish och finskurna kristaller i gyllene teakfärger av högsta kvalitet, vilket ger alla rum gnistra och glamour. Som exporterar till nordamerikanska och europeiska länder med UL, FCC, CE och Rohs certifierade med 2 års garanti.
Produktspecifikation:
| Artikelnr: | BR-X30065006C |
| Produktens mått: | D50H38cm/D19,70"H15" |
| Kristallfärg: | Rensa |
| Fixtur finish: | Krom |
| Stil: | Klassisk |
| Material: | Stål, kinesisk K9 kristall |
| Spänning: | 110V |
| Wattal: | 25-40W |
| Lamphållare: | E12/E14*6 |
| Typ av glödlampa: | LED/Halogen (ingår ej) |
Certifierad:
UL/CE/FCC/Rohs/CCC
![]() |
![]() |
Drag:
Denna fantastiska taklampa med 6 ljus använder bara material och utförande av bästa kvalitet, vilket säkerställer ett vackert arvegods. Denna eleganta taklampa har en strålande kromfinish och finskurna kristaller i gyllene teakfärg av högsta kvalitet med en blyhalt på 30 %, vilket ger alla rum gnistra och glamour.
Ansökan:
sovrum/vardagsrum/matsal/restaurang/café/hotell/reception/lobby/korridor/hall/lägenhet/möbelaffärer/antikvitetsaffärer/butiker/klädaffärer/inomhusdekoration.


FAQ
F: Kan den använda kristall i olika färger?
A: Ja, det finns Golden Teak och Smoky färger som tillgängliga eller ändras enligt din begäran.
F: Kan det göras i olika storlekar?
A: Ja, det finns 2 storlekar som tillgängliga eller gör det som din begäran.
F: Kan man ändra armaturens finish?
A: Ja, det kan ändras till Golden eller annan finish på begäran.
Rekommendationer:




Populära Taggar: moderna kristalltaklampor för hem, Kina moderna kristalltaklampor för hemtillverkare, leverantörer


