Samtida 2-vånings kristallkrona taklampor
Samtida 2-vånings kristallkrona hängande lampor- Denna åtta-ljuskrona är gjord av stål av bästa kvalitet och avslutad med glänsande krom för att reflektera ljusen genom kristallpärlor på ett utsökt sätt, upphängningskedja och transparent kabel med UL/FCC/CE/Rohs-certifierad och 2 års garanti.

Moderna 2-vånings kristallkrona hänglampor- Denna åtta-ljuskrona är gjord av stål av bästa kvalitet och avslutad med glänsande krom för att reflektera ljuset genom kristallpärlor på ett utsökt sätt, skapar en varm och anpassningsbar känsla för alla rum, upphängningskedja och transparent kabel kan justera ljusnivån så att den passar bra i taket och taket.
Produktspecifikation:
| Artikelnr: | BR-P20345308C |
| Produktens mått: | D53H56cm/D20,90" H22" |
| Kristallfärg: | Rensa |
| Fixtur Finish: | Krom |
| Stil: | Samtida/Modern/Enkel stil |
| Material: | Stål, kinesisk K9 kristall |
| Spänning: | 110V |
| Wattal: | 25-40W |
| Lamphållare: | E12/E14*8 |
| Typ av glödlampa: | LED/Halogen (ingår ej) |
Certifierad:
UL/CE/FCC/Rohs/CCC
![]() |
![]() |
Drag:
Samtida kristallkrona med 2 våningar hänglampor- Denna åtta-ljuskrona är gjord av stål av bästa kvalitet och avslutad med glänsande krom för att reflektera ljusen genom kristallpärlor på ett utsökt sätt, 2-våningsdesign och med blinkande kristall som dekoration i varje våning, den ser mer varma och genomskinliga ut för kedjan och anpassningsbar känsla för alla utrymmen. hög av lampa för att passa bra i taket och ljussätt.
Ansökan:
sovrum/vardagsrum/matsal/restaurang/café/hotell/reception/lobby/korridor/hall/ lägenhet/ möbelaffär/butik/klädaffär/ inomhusdekoration.




Rekommendationer:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Populära Taggar: samtida 2-vånings kristallkrona hängande lampor, Kina samtida 2-vånings kristallkrona hängande lampor tillverkare, leverantörer







