Pendellampa i modern stil
Pendellampa i modern stil med facetterad K9-kristall i kromfinish belysningsarmatur, den blir populär och bästsäljare i nordamerikanska och europeiska länder, upphängningslinan och kabeln med UL, FCC, CE och Rohs certifierade med 2 års garanti.

Pendellampa i modern stil med facetterad K9-kristall i kromfinish belysningsarmatur, populär och bästsäljare i nordamerikanska och europeiska länder, den justerbara vajern och kabeln med UL, FCC, CE och Rohs certifierade med 2 års garanti. Ljuset som reflekteras genom facetterad kristall kommer säkerligen att ge en speciell atmosfär överallt. Detta är en underbar takbelysningsarmatur som passar perfekt för alla inomhusdekorationer.

Produktspecifikation:
| Artikelnr: | BR-P20703204C |
| Produktens mått: | D32×32H35cm /D12.60"×12.60" H13.80" |
| Kristallfärg: | Rensa |
| Fixtur finish: | Krom |
| Stil: | Modern/modern stil |
| Material: | Stål |
| Spänning: | 110V~240V |
| Wattal: | 25-40W |
| Lamphållare: | G9*4 |
| Typ av glödlampa: | Glödlampor/LED/Halogen/Energibesparande lampor (ingår ej) |
| Certifierad: | UL/CE/FCC/Rohs/CCC |
![]() |
![]() |
Pendellampa i modern stil med facetterad K9-kristall i kromfinish belysningsarmatur, populär och bästsäljare i nordamerikanska och europeiska länder. Ljuset som reflekteras genom fasetterad kristall kommer säkerligen att ge en speciell atmosfär överallt. Detta är en underbar takbelysningsarmatur som passar perfekt för alla inomhusdekorationer.
Ansökan:
Utvecklad design idealisk för foajé/trappa/full-kök/vardagsrum/matsal/sovrum/barnrum/restaurang/café/hotell/reception/lobby/korridor/hall/lägenhet/möbelaffär/butik/evenemang/balsal/tygaffär/inomhusdekoration.





Rekommendationer:
![]() |
![]() |
![]() |
Populära Taggar: Pendellampa i modern stil, Kina Pendellampa i modern stil i Kina, tillverkare, leverantörer






