Moderna Round Crystal Pendellampor i tre lampor
Moderna Runda Kristallkrona Pendellampor i tre lampor - Dekoration Kinesisk K9 facetterad klar kristall i kromfinish armatur ansluter justerbar transparent kabel med rund takplatta, UL/FCC/CE/Rohs-certifierad och 2 års garanti.

Ny ankomst! Modern Round Crystal Pendellampa i tre lampor gjorda av stål med högkvalitativ dekoration Kinesisk K9 kristall gnistrar från alla vinklar, bästsäljare i nordamerikanska och europeiska länder med UL, FCC, CE och Rohs certifierade med 2 års garanti, Det finns 3 runda ramar kommer i en sofistikerad kromfinish för extra glamour. Den är lämplig att använda i köksö och matsal.
Produktspecifikation
| Artikelnr: | BR-P20816124C |
| Produktens mått: | D61H337cm/D24"H133" |
| Kristallfärg: | Klar/Smokey kristall |
| Fixtur Finish: | Krom |
| Stil: | Modern/modern stil |
| Material: | Stål, kinesisk K9 kristall |
| Spänning: | 110V~240V |
| Wattal: | 25-40W |
| Lamphållare: | E12/E14*24 |
| Typ av glödlampa: | Glödlampa/LED (ingår ej) |
Certifierad:
UL/CE/FCC/Rohs/CCC
![]() |
![]() |
Drag:
Modern Round Crystal Pendellampa i tre lampor gjorda av stål med hög kvalitet Dekoration Kinesisk K9 kristall gnistrar från alla vinklar, het försäljning i nordamerikanska och europeiska länder med UL, FCC, CE och Rohs certifierade med 2 års garanti, Den runda ramen kommer i en sofistikerad kromfinish för extra glamour. Justerbar kabel kan justeras efter användning var som helst.
Ansökan:
Köksö/vardagsrum/Matsal/Restaurang/Café/Hotell/Reception/Lobby/Korridor/Hall/Lägenhet/Klädbutiker/ Boutiquebutiker/ Möbelaffärer/Inomhusinredning.


Installation:
1. Enkel montering för att installera takplatta i taket, ingen hängande kristall behövs.
2. Se till att lampan är ordentligt stödd och att den är bortkopplad från strömmen när du installerar.
3. Observera att den hängande lampan endast är för inomhusbruk.

Rekommendationer:



Populära Taggar: moderna runda kristallhängande lampor i tre lampor, Kina moderna runda kristallhängande lampor i tre lampor tillverkare, leverantörer



