Europeiska klassiska kristalltaket ljuskrona belysning
Europeiska klassiska kristalltaket ljuskrona belysning med kinesisk K9 oktagon kristall i Antik bronsfinish med UL / FCC / CE / Rohs certifierad och 2 års garanti.
Klassisk Retro europeisk stil Crystal tak Belysning av stål i Antik bronsfinish med högkvalitativ kinesisk K9 Octagon kristall, det är en toppförsäljningsexport till Nordamerika och europeiska länder med UL, FCC, CE och Rohs certifierad med 2 år Garanti, Antik mässing färdiga och utsökta kristaller skapar en försiktigt nödbelagd gyllene look med rikt ljus, samtidigt som den upprätthåller estetisk överklagande. Retro europeisk stil gör ditt vardagsrum, matsal, restaurang / café / hotell / mottagning / lobby / korridor / hall / lägenhet / inredning.
Produktspecifikation:
| Artikelnummer.: | BR-X30013003AB |
| Produktens mått: | D30H43cm / D11.80 "H16.90" |
| Kristallfärg: | Klar kristall |
| Fixture Finish: | Antik brons |
| Stil: | Europeisk stil, klassisk |
| Material: | Stål, K9 K9 kristall |
| Spänning: | 110V |
| Wattal: | 25-40W |
| Lamphållare: | E12 / E14 * 3 |
| Typ av lampa: | LED / Halogen (ingår ej) |
certifierade:
UL / CE / FCC / RoHS / CCC
![]() | ![]() |
Funktioner:
Specialfunktion: Klassisk Retro europeisk stil Kristall taklampa med 100% kristall som fångar och reflekterar ljuset från ljuspärlorna, Antik bronsfinish och utsökta kristaller skapar ett försiktigt obehagligt gyllene utseende med rikt ljus, samtidigt som estetisk överklagande upprätthålls.
Ansökan:
vardagsrum, matsal, restaurang / café / hotell / mottagning / lobby / korridor / hallw ay / lägenhet / inomhus dekoration rum / restaurang / café / hotell / mottagning / lobby / korridor / hall / lägenhet // inredning

Leverans / frakt och service
Produktionstid: 25-30 dagar basera en behållare som vanliga produkter. 7-15 dagar för prov eller trail order.
7/24 service som tillgänglig, 2 års garanti.

rekommendationer:
![]() | ![]() |
Populära Taggar: Europeisk klassisk kristall tak ljuskrona tändningar, tillverkare, leverantörer, grossist, köpa, skräddarsydda





