Pendellampa i ny mode
Pendellampa i ny mode i kromfinish, upphängningskedja och justerbar transparent kabel med UL, FCC, CE och Rohs certifierad export till nordamerikanska och europeiska länder, 2 års garanti.

Pendellampa i ny mode ger en romantisk atmosfär i kök, matsalar, vardagsrum eller foajéer, Suspension Chain passar alla takinstallationer. Med UL, FCC, CE och Rohs certifierad export till nordamerikanska och europeiska länder, 2 års garanti.
Produktspecifikation:
| Artikelnr: | BR-P20934603C |
| Produktens mått: | D46H50CM/D18"H20" |
| Fixtur Finish: | Krom |
| Stil: | Samtida/enkelt/modernt |
| Material: | Stål |
| Spänning: | 110V~240V |
| Wattal: | 25-40W |
| Lamphållare: | E12/E14*3 |
| Typ av glödlampa: | Glödlampor/LED/Halogen/Energibesparande lampor (ingår ej) |
| Certifierad: | UL/CE/FCC/Rohs/CCC |
![]() |
![]() |
New Fashion style Pendellampa i kromfinish, denna stil hämtar inspiration från både rustika lantliga stilar och mer modern design, den lägger till romantisk atmosfär i kök, matsalar, vardagsrum eller foajéer. Upphängningskedja för alla takinstallationer.
Ansökan:
Utvecklad design som är idealisk för entré, foajé, trappa eller full-kök/vardagsrum/matsal/restaurang/café/hotell/reception/lobby/korridor/hall/lägenhet/möbelaffär/butik/klädaffär/inredning.



Installation:
1. Ingen montering, anslut kablarna och fäst sedan monteringsplattan så blir kapellet ok.
2. Se till att lampan är ordentligt stödd och att den är bortkopplad från strömmen vid installation.
3. Observera att den hängande lampan endast är för inomhusbruk.
Paket:
1* Pendellampa, glödlampor ingår inte.
1 * installationsinstruktionsblad, vänligen kontrollera noggrant installationsmanualen före installation.
1 par handskar för montering.
Skruvar och liten nyckel för montering.
Leverans/frakt och service
Produktionstid: 25-30 dagar baserat en behållare som vanliga produkter. 7-15dagar för prov- eller spårbeställning.
7/24 service som tillgänglig, 2 års garanti.
FAQ
F: Kan det göras i olika ljus?
A: Ja, det finns olika storlekar och lampor som är tillgängliga eller gör det som förfrågan.
F: Kan man ändra armaturens finish?
A: Ja, det kan ändras till Golden Satin Nickel eller annan finish på begäran.
F: Går det att justera höjden för att passa taket?
S: Ja, justera upphängningskedjan så att den passar taket.
Rekommendationer:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Populära Taggar: ny hänglampa i modestil, Kina tillverkare, leverantörer av ny hänglampa i modestil








